O nás

Oblečení AGISSMÓDA je správnou volbou

Potřebujete najít někoho, kdo se specializuje na kvalitní oblečení a najdete u něj v nabídce doopravdy to, co vám bude vyhovovat? Chcete se obrátit na kvalitní a profesionální firmu s mnoha zkušenostmi, praxí a férovým přístupem? Pokud je tomu tak, staňte se našimi zákazníky a dostanete nejlepší kusy od této značky. Jsme firma AGISS a vždy u nás máte jistotu té nejlepší pomoci. Neváhejte a sami si ověřte, že budete s naší firmou spokojení.

Vlastní kvalitní výroba

Nabízené modely jsou elegantní a lehce kombinovatelné pro každou ženu, která se ráda pěkně obléká. V našem e-shopu si vybere svůj model každá žena. Výhodou společnosti AGISS je dlouholetá praxe v oblasti zákazkového krejčovství, ověřená neustálým přímým kontaktem se zákazníkem. Díky módní tvořivosti a zkušenostem vytváří společnost AGISS modely, které plně zodpovídají poptávce zákazníků. Kvalita práce jako i přijatelné ceny zaručují firmě AGISS pevné místo na trhu již více než desetiletí. Svoji klientelu si společnost vybudovala i v zahraničí.

Nejkvalitnější materiály

Látky vybíráme z nejkvalitnějších materiálů od předních evropských dodavatelů, kteří zaručují kvalitní tisk a trvanlivost materiálu před sepráním. Všechny látky jsou před tvorbou podrobeny pečlivé zátěži, abychom se přesvědčili, že materiál je opravdu tak kvalitní, jak udává výrobce.

V AGISSMÓDA si vybere i ten nejnáročnější zákazník

U nás si na sto procent vybere to, co chce i ten nejnáročnější zákazník. Máme velmi širokou nabídku a nemusíte se s námi díky tomu bát, že nedostanete doopravdy to, co vám bude slušet. Neváhejte a vyberte si svůj vlastní model!

Přejít na kolekci

Nikdy není příliš brzy pomýšlet na koupi společenského oděvu, obzvláště jste-li žena, která chce na každé akci vypadat originálně a přitom slušivě. U nás naleznete dámské šaty na jakoukoliv příležitost. Navíc si můžete vybrat z mnoha barev, střihů a délek, takže si vyberete střih, který se líbí a sluší právě Vám. Stanete se tak ozdobou každé společenské události a díky prodyšnosti se navíc budete cítit pohodlně po celý večer.

Přejít na kolekci